Drukuj więcej,
Zyskuj więcej!

Chcesz, aby Twoja reklama była niezapomniana? 
Skontaktuj się z nami już dziś i pozwól nam pomóc w stworzeniu niezapomnianej kampanii reklamowej.

Pełny zakres usług druku wielkoformatowego!

Druk Cyfrowy

Dzięki możliwości drukowania w pełnym kolorze i wysokiej rozdzielczości, druk cyfrowy wielkoformatowy jest powszechnie stosowany w reklamie zewnętrznej, wystawiennictwie oraz na potrzeby projektów graficznych i architektonicznych.

Druk Offsetowy

wysoka jakość obrazu, drukowanie na dużych arkuszach. Stosowany w produkcji banerów, plakatów, tapet, oklejania samochodów.Introligatornia

Introligatornia drukarni wielkoformatowej zajmuje się wykończeniem materiałów drukowanych, takich jak plakaty, banery, naklejki czy siatki mesh. W zakres jej działalności wchodzi m.in. cięcie, laminowanie, szycie, przygotowywanie do mocowania i montaż gotowych produktów.

Maszyny i Produkty

Druk Cyfrowy Wielkoformatowy

HP Latex 3000

Drukarka HP Latex 3000, druk bezzapachowymi tuszami lateksowymi o rozdzielczości 1200 dpi, szerokość roli do 320 cm.

Drukarka HP Latex 3000 to drukarka rolowa o fotograficznej jakości druku, drukująca 10 pikolitrową kroplą wodorozcieńczalnego tuszu lateksowego.

Osiąga rozdzielczość obrazu 1200 dpi. Maksymalna szerokość roli podłoża wynosi 320 cm. 

Bardzo dobre efekty uzyskujemy zadrukowując zarówno klasyczne winylowe tkaniny banerowe, jak i tkaniny flagowe i inne, folie, tapety i papiery. Znacznie większa niż przy użyciu tuszy UV przyczepność tuszu do podłoża pozwala na bezproblemowe zastosowanie do odkształcalnych folii samochodowych czy elastycznych tkanin. Warto podkreślić, że tusze lateksowe są całkowicie bezzapachowe i nie wydzielają żadnych szkodliwych substancji, tak więc wydruki dopuszczone są do użytku w biurach, mieszkaniach, szpitalach i przedszkolach, co potwierdzają certyfikaty niezależnych instytutów badawczych.

FujiFilm Acuity Advance HS

Drukarka flatbed FujiFilm Acuity Advance HS, format zadruku do 250 x 305 cm, grubość do 48 mm, tusz UV.

Druk na płytach i innych podłożach sztywnych z prawie fotograficzną jakością zapewnia FujiFilm Acuity Advance HS

 – drukarka typu flatbed z nieruchomym stołem do umieszczenia zadrukowywanych elementów o wymiarach do 2,50 x 3,05 m. Flatbed drukuje tuszem UV o zmiennej wielkości kropli od 6 do 42 pikolitrów. Rozdzielczość obrazu osiąga 1440 dpi. Drukuje na materiałach twardych (karton, tektura, płyty PCW, szkło, pleksi, HIPS, sklejka i płyty drewnopochodne i inne), na podłożach elastycznych, a również na gotowych płaskich przedmiotach (do 48 mm grubości). Materiały te oczywiście jesteśmy w stanie dociąć do zaprojektowanego kształtu. 

Przy pomocy tej drukarki drukujemy tablice informacyjne i reklamowe, grafikę wystawienniczą, POP, POS, elementy dekoracji wnętrz, meble.

NUR Expedio 5000

Drukarka rolowa NUR Expedio 5000, szerokość roli 5 m, drukowanie tuszem UV do 720 dpi.

Na materiałach rolowych o szerokości roli do 5 m drukujemy tuszami utrwalanymi UV przy pomocy drukarki NUR Expedio 5000.

Drukarka drukuje na tkaninach winylowych (frontlit, backlit, blockout, siatki), tkaninach polietylenowych i innych,  kroplą 80 pikolitrów z rozdzielczością do 720 dpi. Drukujemy na niej banery na tkaninach winylowych (frontlit, backlit, blockout, siatka) banery na tkaninie polietylenowej i inne.

Druk Cyfrowy Solwentowy

HP Scitex Vision TurboJet 8300, rozdzielczość 336 dpi, maksymalny format 360 x160 cm. 

Szybka drukarka bębnowa HP Scitex Vision TurboJet 8300 drukuje na podłożach rolowych tuszami solwentowymi.

Maksymalny format zadruku to 160 x 360 cm z rozdzielczością 336 dpi. Dla skrócenia czasu realizacji zlecenia linia produkcyjna uzupełniona jest automatycznym, obcinającym wydruki „online”, zespołem urządzeń Hostert-Fotoba XJOL/250/320 z optycznym rozpoznawaniem linii cięcia. 

Drukarka TurboJet wykorzystywana jest do drukowania plakatów, billboardów, citylightów i innych na podłożach papierowych lub foliach.

Excelagraphix 4800 Xante

Excelagraphix 4800 firmy Xante to najnowsza drukarka cyfrowa, dedykowana do druku opakowań tekturowych, bazująca na rewolucyjnej technologii druku inkjet – memjet® Waterfall. Model ten jest szerszym następcą wcześniejszej wersji 4200, który umożliwia podanie podłoży o szerokości do 1219 mm. Jego zaletą jest przede wszystkim duża prędkość produkcyjna, osiągana dzięki innowacyjnym głowicom drukującym, zaopatrzonym w 352 tys. dysz (po 74 tys. na każdy kolor), mogącym w ciągu sekundy przenieść na podłoże ponad 3 miliardy kropel wielkości 1,2 pikolitra.

Drukarka Excelagraphix 4800 wyposażona jest w 5 głowic (CMYKK) o łącznej szerokości 1067 mm (42”)

Dzięki Czemu W Ciągu Minuty Może Zadrukować Do 22 M2 Podłoża Z Rozdzielczością 1600 X 800 Dpi Bądź Do 11 M2 Z Maksymalną Rozdzielczością 1600 X 1600 Dpi.
Regulowana ścieżka prowadzenia podłoży pozwala na wykonywanie wydruków o formatach od 305 x 457 mm do 1,219 x 2,4 m i grubości do 15,9 mm. Dzięki takiej dużej rozpiętości rozwiązanie to znajduje doskonałe zastosowanie w produkcji różnego typu opakowań: transportowych (zbiorczych i jednostkowych), promocyjnych (np. personalizowane pudełka), zarówno z tektury falistej, jak i litej powlekanej pod inkje

JHF T1800

Model JHF T1800 to drukarka przemysłowa służąca do zadruku papieru w technologii ekologicznej wodnej. Wyposażona jest między innymi w nowoczesne głowice Epson S3200 dzięki którym, osiąga prędkość drukowania nawet do 350m2/h z rozdzielczością do 1200dpi. Maksymalna szerokość zadruku to 180cm. Maszyna dedykowana do druku na podłożach papierowych między innymi – Blueback paper, citilight, Kreda i wiele innych.

Druk Offsetowy Wielkoformatowy

Offset Miehle 78 REN

Maszyna offsetowa Miehle 78 REN, 5 kolorów, maksymalny format zadruku 182 x 136 cm.

Pięciokolorowa maszyna offsetowa Miehle 78 REN stosowana jest do drukowania na podłożach o gramaturze od 100 do ponad 300 g/m2, w formacie do 1,82 x 1,36 m.

Proces przygotowania druku i sam druk jest zautomatyzowany przy użyciu naświetlarko-wywoływarki CTP Agfa Xcalibur VLF oraz programowego sterowania podawaniem farby offsetowej TGC Grafitel.
Piąty zespół farbowy maszyny offsetowej pozwala polakierować wydruk lub dodać kolor specjalny (Pantone) równocześnie z drukowaniem standardowym zestawem farb CMYK.
Ta techniką drukujemy plakaty, billboardy, citylighty, duże opakowania, mapy, standy, displaye itp.

Introligatornia

Introligatornia

Frezowanie, cięcie, zgrzewanie, oczkowanie falcowanie, bigowanie, laminowanie, kaszerowanie, konfekcjonowanie, pakowanie, etykietowanie, klejenie, wykonanie standów i displayów.

Państwa projekty realizujemy kompleksowo, więc nasza introligatornia wykonuje wszystkie potrzebne operacje wykończeniowe zakończone wysyłką lub dostawą gotowych prac do ustalonej z Państwem lokalizacji. 

Wyposażenie introligatorni nakierowane jest na automatyzację najczęściej wykonywanych prac, co pozwala na skrócenie czasu produkcji i obniżenie kosztów. Dysponujemy następującymi urządzeniami do wykończenia prac:

Ploter tnący Infotec 1520

Wycina w płytach zaprogramowane kształty o maksymalnych wymiarach 1500 x 2000 mm. Kształt elementu określony jest jednym z wektorowych programów graficznych. W zależności od wycinanego materiału (płyta z tworzywa sztucznego, folia, pianka, sklejka, materiał drewnopochodny, tektura, reboard) narzędziem tnącym jest frez palcowy lub nóż oscylacyjny. Ploter umożliwia też bigowanie nożem krążkowym.

Obcinarka Fotoba Hostert TJOL/250/320

Do automatycznego docinania online prac papierowych drukowanych na maszynie drukującej TurboJet do zadanego formatu.

Zgrzewarka Fiab HF

służy do łączenia (zgrzewania) banerów winylowych i wykańczania ich krawędzi przy użyciu prądu wysokiej częstotliwości. Technologia ta pozwala otrzymać najwytrzymalsze połączenia tkanin winylowych. W jednym cyklu możemy zgrzać baner o długości do 28 m.

Drukarka Linx

Przeznaczona do nadrukowywania online oznaczeń identyfikacyjnych arkuszy billboardów i plakatów.

Gilotyna Eurocutter 2600D

Służy do cięcia papieru, kartonu i podobnych materiałów o długości do 2600 mm w zespole z utrząsarką i podajnikiem Baumann MBS BSB10L.

Piła formatowa Bernardo Classic 3200

Przy pomocy dwóch tarcz tnących (zasadnicza i podcinak) precyzyjnie i efektywnie przecina elementy prostoliniowo.

Kaszerownica

Półautomatyczna służy do naklejania zadrukowanego papieru lub kartonu na tekturę lita lub falistą.

Falcerka Herzog+Heymann M7

Pozwala na szybkie i efektywne złamywanie (składanie) wydrukowanych arkuszy maksymalnym formacie 142×190 cm w formacie łamania 3/1.

Laminator Seal 62

Pozwala na zimno lub na gorąco pokrywać prace laminatem ochronnym lub dekoracyjnym do szerokości roli laminatu 161 cm.

Zbieraczka Setmasters

Służy do automatycznego kompletowania arkuszy billboardu (do 10 arkuszy).

Oczkarki Jopevi

Służy do automatycznego kompletowania arkuszy billboardu (do 10 arkuszy).

Wykrawarki (sztanctygle)

Wykrawają żądany kształt wyrobu przy pomocy specjalnie przygotowanego dla tego wyrobu noża.

Potrzebujesz banerów i materiałów reklamowych?

Poproś o wycenę online

Jeśli szukasz profesjonalnej drukarni wielkoformatowej, która zrealizuje dla Ciebie najwyższej jakości projekty, to jesteś w odpowiednim miejscu! Nasza drukarnia wielkoformatowa posiada najnowsze technologie oraz wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić swoim klientom niezawodne i trwałe rozwiązania drukarskie.
Zasady przetwarzania danych w celu otrzymania oferty Wyrażam zgodę na prztwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysluguje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, zadania zaprzestania ich przetwarzania. Admininstratorem danych osobowych jest: Altmaster sp. z o.o. Julianowska 61, 05-500 Piaseczno
Zasady przetwarzania danych w celach marketingowych Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania i rezygnacji z newsletteru. Admininstratorem danych jest: Altmaster sp. z o.o. Julianowska 61, 05-500 Piaseczno