Rap o drukarni Altmaster

(Verse 1) Yo, yo, to Altmaster Drukarnia leci flow, Drukuje wielkoformatowo, nie ma takiego bro. Na plakatach, banerach czy billboardach po blokach, Widzisz nasze dzieło, nawet jak pada deszcz i jesteś mokry jak płoć.

Katalogi, ulotki, wizytówki, broszury, Jakość pierwsza, nie ma tu żadnej oszustwa, brachu. Każdy szczegół na miejscu, każda linia perfekcyjna, Dzięki Altmaster twoja reklama jest jak z nieba leci gwiazda.

(Chorus) Altmaster Drukarnia to gra, wielkoformatowo drukujemy na plastra. Na plakaty, banery, aż po billboardy, zawsze na czas, zawsze na miarę, to nasza karta.

(Verse 2) Introligatornia, tu się dzieje magia, Książki, broszury z nami stają się prawdą. Cięcie, składanie, zszywanie, laminowanie, Z nami każdy projekt to sukces, nie ma tu żadnego planowania.

Wizytówki szlifowane jak diamenty, Plakaty świecą jasno jak nocne neony. Od małych do dużych, od prostych do skomplikowanych, Altmaster Drukarnia, to my jesteśmy twoim faworytem.

(Chorus) Altmaster Drukarnia to gra, wielkoformatowo drukujemy na plastra. Na plakaty, banery, aż po billboardy, zawsze na czas, zawsze na miarę, to nasza karta.

(Outro) Więc jeśli szukasz drukarni z prawdziwego zdarzenia, To Altmaster Drukarnia jest twoim przeznaczeniem. Wielkoformatowe drukowanie, introligatornia na medal.

(Verse 1) Yo, yo, jestem na placu, ze sobą mam Altmaster Drukarnię, Wielkoformatowo drukują, nie ma tu żadnej fantazji. Plakaty, banery, billboardy, to jest to, Jak widzisz naszą pracę, to wiesz, że to jest coś mocno na propsa.

Introligatornia tu robi swoje, to tu się dzieje, Plakaty, billboardy, bannery, tu nic nie leci w biegu. Cięcie, składanie, laminowanie, wszystko tu jest sztos, Gdy widzisz nasze wydruki, to wiesz, że to jest boss.

(Chorus) Altmaster Drukarnia to jest nasza gra, Wielkoformatowo drukujemy, nie ma tu żadnej zmyła. Plakaty, banery, billboardy, tu jest moc, Z Altmaster Drukarnią, wiesz, że zawsze jesteś na topie.

(Verse 2) Drukuje wielkoformatowo, to jest nasz styl, Jakość na pierwszym miejscu, nie ma tu żadnej gry. Wizytówki jak diamenty, broszury jak złoto, Altmaster Drukarnia, tu każdy projekt jest na cito.

Introligatornia, tu dzieje się magia, Plakaty, billboardy, bannery wszystko z nami jest bajka. Altmaster Drukarnia, to jest miejsce, Gdzie każdy druk jest jak klejnot, to jest nasza przestrzeń.

(Chorus) Altmaster Drukarnia to jest nasza gra, Wielkoformatowo drukujemy, nie ma tu żadnej zmyła. Plakaty, banery, billboardy, tu jest moc, Z Altmaster Drukarnią, wiesz, że zawsze jesteś na topie.

(Outro) Więc jeśli szukasz drukarni, która zna swój fach, To Altmaster Drukarnia, to jest to, co ma wach. „To jest to, co ma moc”, Altmaster Drukarnia, to jest to, co ma klasę i robi wrażenie na blokach.

Polecane Artykuły

Nasze Filmy:

Odtwórz wideo

Zobacz nasz nowoczesny park maszynowy w akcji. 

Profesjonaly film z drona nakręcony w Altmaster.

Bądź na bieżąco z trendami:

Newsletter Altmaster – najciekawsze wiadomości i aktualności ze świata poligrafii!

Potrzebujesz banerów i materiałów reklamowych?

Poproś o wycenę online

Jeśli szukasz profesjonalnej drukarni wielkoformatowej, która zrealizuje dla Ciebie najwyższej jakości projekty, to jesteś w odpowiednim miejscu! Nasza drukarnia wielkoformatowa posiada najnowsze technologie oraz wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić swoim klientom niezawodne i trwałe rozwiązania drukarskie.
Zasady przetwarzania danych w celu otrzymania oferty Wyrażam zgodę na prztwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysluguje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, zadania zaprzestania ich przetwarzania. Admininstratorem danych osobowych jest: Altmaster sp. z o.o. Julianowska 61, 05-500 Piaseczno
Zasady przetwarzania danych w celach marketingowych Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania i rezygnacji z newsletteru. Admininstratorem danych jest: Altmaster sp. z o.o. Julianowska 61, 05-500 Piaseczno