AltMaster

Drukarnia z pasją

Od początku swojego istnienia, Altmaster koncentruje się na oferowaniu swoim klientom usług najwyższej jakości, a także na stałym doskonaleniu swojej oferty. Firma inwestuje w nowoczesny sprzęt i technologie, aby zapewnić jak najwyższą jakość druku i maksymalną satysfakcję klientów.
Misją firmy Altmaster jest dostarczanie wyjątkowych produktów reklamowych, które przyciągają uwagę, wyróżniają się na tle konkurencji i pomagają klientom osiągnąć swoje cele biznesowe. Firma stawia na indywidualne podejście do każdego klienta, co pozwala na dopasowanie oferty do jego potrzeb i oczekiwań.

EST. 1996

Nasza Historia

Altmaster to drukarnia wielkoformatowa, która została założona w 1997 roku w Polsce. Firma specjalizuje się w produkcji reklam zewnętrznych i wewnętrznych, takich jak banery, siatki mesh, folie samochodowe, plakaty, tablice i wiele innych.

W ciągu ponad dwudziestoletniej działalności, drukarnia Altmaster zyskała uznanie wśród klientów, a jej produkty są obecne na rynku polskim i europejskim.

30 Lat na rynku

Mamy już 20-letnie doświadczenie produkcyjne, bowiem drukarnia ALTMASTER działa nieprzerwanie od 1996 roku.
Drukarnia wielkoformatowa Altmaster to ponad 60-osobowy zespół profesjonalistów, który realizuje wszystkie etapy wykonania Państwa zamówienia od pomocy w doborze optymalnej technologii, najlepszego materiału, konstrukcji i wykończenia pracy, przez przygotowanie produkcji, aż do wykończenia i dostarczenia gotowego produktu.

Wszystkie te działania zlokalizowane są w jednym zakładzie o powierzchni około 6000 m2. Działamy w systemie 3 zmianowym: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dla realizacji Państwa nietypowych, nowatorskich zamówień wyodrębniliśmy specjalnie dział badań i testów.
Swoją reputację zbudowaliśmy na jakości, niezawodności, elastyczności i zaufaniu.

PRODUKCJA 24/7

PONAD 1 MLN METRÓW BANERÓW
I 4 MLN SZT. CITYLIGHTÓW

30 LAT NA RYNKU

Gwarantujemy

Dostępność 24/7

Ekspresowa realizacja działamy bez przerwy żeby zapewnić ci jak najszybciej materiały reklamowe najwyższej jakości.

Pasja

Nasi handlowcy doradzą ci w wyborze produktów dopasowanych do twojej kampanii, graficy pomogą w przygotowaniu a poligrafowie i maszyny w terminowej realizacji Twojej wizji marketingowej!

Jakość

Altmaster gwarantuje jakość produktów i usług dzięki nowoczesnemu sprzętowi i specjalistom, którzy dbają o każdy detal. Firma oferuje indywidualne podejście i kontroluje produkty przed wysyłką.

Poznaj Naszych Specjalistów

Handlowcy drukarni Altmaster to zespół profesjonalistów z pasją do poligrafii. Zapewniają fachowe doradztwo, dbając o jakość i estetykę druku. Zawsze służą niestandardowymi rozwiązaniami i kreatywnymi projektami. Wybierając Altmaster, klient otrzymuje najlepszą ofertę i obsługę.

Elżbieta Zielińska

Doradca Klienta

Rzetelna i dokładna specjalistka, doświadczenie zdobyła pracując w drukarniach na całym świecie.

Mariola Kuźmowicz

Doradca Klienta

Uśmiechnięta i komunikatywna specjalistka, pasjonatka reklamy i marketingu, zawsze służy pomocą.

Piotr Woźnica

Doradca Klienta

Zawsze uśmiechnięty handlowiec z pasją do projektowania, zaraża swoim entuzjazmem.

Andrzej Szymański

Sp. ds. Marketingu i Handlu

Wieloletni specjalista od reklamy, dzięki jego pomysłowości reklama staje się dziełem sztuki.

Polecają Nas

Naszymi klientami są największe firmy działające na krajowym rynku, jak również firmy z Litwy, Łotwy, Estonii, Finlandii, Szwecji, Danii, Norwegii, Niemiec, Belgii, Holandii i Słowacji. Z wieloma naszymi klientami współpracujemy od kilku już lat realizując program regularnych dostaw.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zawsze pomocni, otwarci na wszelkie pomysły oraz zapytania.

Potrzebujesz banerów i materiałów reklamowych?

Poproś o wycenę online

Jeśli szukasz profesjonalnej drukarni wielkoformatowej, która zrealizuje dla Ciebie najwyższej jakości projekty, to jesteś w odpowiednim miejscu! Nasza drukarnia wielkoformatowa posiada najnowsze technologie oraz wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić swoim klientom niezawodne i trwałe rozwiązania drukarskie.
Zasady przetwarzania danych w celu otrzymania oferty Wyrażam zgodę na prztwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysluguje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, zadania zaprzestania ich przetwarzania. Admininstratorem danych osobowych jest: Altmaster sp. z o.o. Julianowska 61, 05-500 Piaseczno
Zasady przetwarzania danych w celach marketingowych Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania i rezygnacji z newsletteru. Admininstratorem danych jest: Altmaster sp. z o.o. Julianowska 61, 05-500 Piaseczno